Orihime ♥ Ulquiorra - aneb. názor

1. února 2016 v 20:49 | Karin |  Ostatní
Tak si projíždím pinterest a najednou zahlédnu fanart na jistý couple. ORIHIME + ULQUIORRA. Přesně tak. Možná vás to překvapí, ale i já byla zastánkyně tohoto páru, když jsem se dívala na Bleach (a mimochodem jsem ho i celého dokoukala a jen čekám, až se vrátí, jak je slíbeno). Můj názor je následující:

Podle mě se ti dva navzájem doplňují. Jsou to úplné protiklady a (jak je známo) protiklady se přitahují. Všichni si však vzpomínáme na onu osudnou chvilku kdy byl Ulquiorra poražen Ichigem a on se zeptat Orihime, jestli se ho bojí. A ona na to, že se nebojí. Následně Ulquiorra řekl, že měl celou dobu její srdce ve svých rukou, aniž by o tom věděl. Krásné, romantické a srdcervoucí zároveň. Opravdu jsem v tu dobu brečela a i pořád břečím, když vidím dobře spracované AMVčko s touto scénkou.

I já sama jsem Ulquiorru milovala! Přišel mi tajmený a neobvyklý. Nemluvě o tom, že byl i silný, vysoký, bledý a svalnatý!! To mám na klucích osobně ráda. Určitě Orihime určitým způsobem přitahoval. Nemějte mi za zlé, že nejsem faninkou Ichiga + Orihime (protože Ichigo patří k Rukii!!!) Jak jsem už napsala, navzájem se doplňovaly. On byl měsíc a ona slunce, která ho zachraňovala od věčné tmy. Jsem vážně sklamaná, že už Ulquiorra není a nejspíše ani nebude (pokud si někdo nevymyslí menší oživovací překvápko. Nebudu lhát, že bych za to nebyla ráda). Proto vyhladuši minutu ticha pro tohoto krasavce a ať odpočívá v pokoji nebo bdí nad Orihime.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama