Dodržení předsevzetí?...

7. ledna 2016 v 17:03 | Karin |  Ostatní
Ahoj ;).
No... dnešní téma zní dodržení předsevzetí...
Určitě každý si dal alespoň jednou nějáký slib, který dodrží do nového roku. Počínaje zkubnutím a končíce tím, že si někoho najdete. Copak si já blbá slíbila? Tenhle rok budu víc osobitější a najdu si kluka, se ketým strávím další silvestr :D sním si pěné věci, které jsou pro mě nereálné) Zatím mi to ale s tím oblečením nějak vychází. Schytávám každý den pochvaly, že mi to sluší a že jsem se nějak změnila. Nebudu lhát, dělá mi to radost... Ale dost o mě. Všeobecně!
Slibi se dají dost těžko dodržet (jak určitě víte a dobře znáte). Nikdo vás neuhlídá, jestli to dodržujete nebo ne. Prostě je to tak, že když to nedodržíte, tak se nic nestane :P. Jen budete na sebe naštvaný, že jste se vzdaly. Kdo to nezažil :D. (Jeslti jste to vážně nikdy nezažili, pište do komentu.)

Příklad ze života:
(na silvestra)

Dívám se na ohňostroj, jak vybuchuje na neby a vytváří květinové obrazce. Obláčky páry mi unikají z úst a odpočítávám posledních pár sekud do půlnoci. Najednou zazvoní budík na mobilu a já vykřiknu "Šťastný Nový ROK!" a v hlavě si přiju: "Tentokrát se budu víc snažit ve škole"...

(o dva týdny později)

Sedím ve škole a dívám se na výsledek testu. 5. udělám grymasu. "Tak holt příští rok."

Hihihi, ano, to se fakt stalo :DDDD. No, v každém případě je podle mě každý, který to dodrží mistr světa a strašně mu závidím vytrvalost.
A co vy? Jste na tom nějak podobně?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama