ANIMEFEST 2016

20. ledna 2016 v 11:59 | Karin |  Ostatní
Ahoj všem :))
No, dnešní téma je jasné... ANIMEFEST 2016.
Chystám se tam jít spolu se Shio a její kamarádkou Nami. Jdu tam poprvé, takže se EXTRÉMĚ těším. Ale, jelikož jsem z Plzně, čeká mě 7 hodinová cesta vlakem. Už vidím, jak zaspím a pojedu dál :D. Řešili jsme taky hotel. No, řekněme že ceny nejsou tak hrozné, jak jsem očekávala. Ale to je trochu odbočka. Chtěla jsem se zeptat, jestli tam někdo z vás taky bude :). Možná bychom se mohli případně někde sejít a třeba pokecat. Byla by to sranda a zajímavý pokec.
Taky bych se chtěla zeptat, jestli tam z vás někdo byl, tak jak to tam chodí. Pro nováčka zážitek na celý život a vyprázdnění celé peněženky (a nejen mojí).

Mneší info:

-Koná se to v Brně na brněnském výstavišti (překvapivě :D)
- Datum konání je 29.4. - 1.5. (což jsou 3 dny)
- Vstupenka bude stát okolo 500 Kč (to je tak 14 euro) prodej začne koncem února
- máte tam možnost ubytování se slevami (bohužel, mi tři máme vysoké požadavky, které tyto hotely nezahrnují, takže jsme si museli vybrat jiný beze slev. Ale i tak nám no vyjde docela za levno. Takže nepanikařte, když na stránkách animefestu nejsou žádné hotely, které splňují vaše poždavky. Je zde spousta jiných hotelů se strategickými místy)
- konají se tam cosplay soutěže, AMV soutěže (na kterých se budu toulat), různé přednášky nebo si tam můžete koupit suvenýry (plakáty, kočičí ouška, placky...)
více info na animefest.cz

Pokud se chcete na něco zeptat nebo si domlvit sraz, dejte vědět do komentu nebo na tomto mém fb profilu: Karin Mugiwara

Určitě tu téma anime fest ještě jednou padne takže don't worry.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama