Červenec 2015

2.část NALU- Mise nebo příležitost?

31. července 2015 v 17:09 | Karin |  nalu-povídky
Á méme tu další část :P. Příjemné čtení, návštěvníci ;)


Z pohledu Lucy:

Dorazily jsme do vesnice, kde na nás čeká už starosta. Je malý, vychrtlý a má zábavný knír ve tvaru svalnatých rukou. Jeho oči vypovídají o tom, že už se dlouho nevyspal.
Starosta: Konečně jste tady, Fairy Taile. Prosím, pojďte se mnou.
Ukáže rukou na malou chatrč na konci cesty. Rozhlédnu se kolem. Domy jsou celé zhřícené. Lidé sedí na prknech nebo pomáhají s obnovením domů. Je tu hodně dětí. Některé si hraji na schovku mezi prkny ale najedou se tu i tycí, kteří mají na hlavách rukou a nohou obvazy a mají nepřítomný vírat. Je mi jich líto. Zatnu silně pěsti a klopím zrak dolů.
Lucy: Jak tohle mohl někdo udělat?!
Natsu se dotkne mé ruky a překvapením stisk povolím. Pohlédnu na něj. Je naštvaný.
Natsu: Neboj se. Nakopu tomu pokrytci zadek!
S úsměvem a slzamy na krajíčku přikývnu na souhlas. Když vejdeme dovnitř, posadíme se na zničená křesla.
Starosta: Děkuji, že jste přišly. Jak už jsem psal, ohrožuje nás monstrum. Nevíme, co to je. Natož co všechno dokáže. Ale slyšel jsem o vás dvou hodně. Proto jsem taky požádal, aby jste přišly vy dva.
Lucy: Počkat! To mys jsme si jí vybraly. Nic o nás nebyla zmíňka.
Strasta: Pochopitelně. Tohle je místo, kam jen tak někdo nesmí. Požádal jsem vašeho mistra o to, aby jste si ničeho nevšimly.
Lucy: Jednoduše věděl, že Natsu pujde po dobrodružství a já po vysoké odměně.
Natsu: Ten stařík. Není radno ho podceňovat. Zná nás dobře.
Přikývnu na souhlas.
Lucy: O co tedy jde? A proč jste si vybral zrovna nás dva?
Starosta: Jde o zabité té stvůry. To už jsem vám říkal. A vás dva jsem si vybral z mnoha důvodů. Za prvé, protože vás doporučil váš Mistr. Za druhé, byly jste to vy dva. Vy dvě hlavní postavy, které pomohly zachránit svět před draky tím, že jste zavřely bráno Eclipse. Je toho i víc, ale nebudu tu popisovat vaši minulost.
Muž přede mnou mi začne nahánět husí kůži. To si nás tak moc proklepl?
Natsu: Tak, kde je ta příšera? Čím dřív odud vypadneme, tím líp.
Natsu vstane a já ho následuji.
Starosta: Zjistily jsme, že vylézá jen večer. Nevíme, kde má úkryt nebo co vůbec jí. Ale upozorňuji vás. Jeho oči, když se do nich podíváte, budete si připadat, jako by vás osmahávaly plameny pekel.
Natsu se zazubí.
Natsu: Plameny se dávám k obedu snídani i večeři. Nic mi neudělají.
Starosta se usměje a my vyjdeme pryč do vsy.
Lucy: Ten starosta je divný. Něco mi na něm nesedí.
Podívám se na Natsua, ale ten u jednoho ohniště vysává plameny a všichni se na něj nevěřícně dívají.
Lucy: Natsu! Teď není čas na oběd!
Přijdu k němu, chytnu ho za šálu a začnu ho tahat směrem k jedné restaruraci na rohu. Nesnaží se mi ani vzpírat. Jen si bručí a nechá se táhnout pryč od ohně. V restauraci nikdo není, kromě barmana. Je to tu skormě zařízené, ale všechno je nasáklé kouřem od cegaret a alkoholu. Spíš je to bar, než restaurace.
Natsu: Páni, Lucy, nevěděl jsem že jsi jako Cana.
Lucy: Tak to není, pako!
Hodím ho do koutu na koženou červenou sedačku a poprosím barmana o sklenici vody, kteoru mi po chvíli přinese.
Natsu: Smrdí to tu.
Lucy: Vím, že ti to je nepříjemné, ale vydrž to. V baru jako je tenhle se dají dobře získávat informace. Jak už jsem řekla, ahle vesnice mi nesedí. Je tu divná atmosféra.
Natsu: Taky jsem si všiml. Je tu cítit silný pach krve.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚPřesídlení na moji new fb stránku

28. července 2015 v 12:44 | Karin |  Ostatní
Ahoj všichni. Kvůli jistým okolnostem jsem musela přesídlit na jinou fb stránku. Doufám, že mě začnete sledovat i na ně. Omlouvám se za způsobené potíže, ale snad mě pochopíte a odpustíte mi.

nová fb stránka- ZDE


Podpora?

27. července 2015 v 21:47 | Karin |  Ostatní
Ahojky :D. Dneska jsem se přidala k jisté skupině na fb. Shio mě a Sasumi nemusela přemlouvat ani minutu, abychom jí odsouhlasily, že se přidáme :D. Tak jsem tak zkončila i já. Proto vás žádám o potporu na stránkách. Kdyby jste se na něco potřebovaly zeptat, piště na můj fb ;). Všechny otázky jakého koliv typu zodpovím.
Fairy Tail určitá spojitost s Egyptem

27. července 2015 v 10:21 | Karin |  Ostatní
Ahoj všichni ;). Toto jsem našla na deviantartu a nemohla jsem zůstat klidná. Zapadá to do sebe až na pár věcí... speciálně jsem to pro vás přeložila. (Omlouvám se, že nejsou přeložené dialogy). Kvůli tomuhle jsme s Shio a Sasumi dlouho diskutovaly a vyměňovaly jsem si názory, že, holky? :DDDD Tímhle bych chtěla zaky začít možná i menší diskuzi, co si o tom myslíte, že se tane dál. Dávejte pozor, aby vám z šoku nespadla brada dolů.


1.část NALU- Mise nebo příležitost?

24. července 2015 v 13:27 | Karin |  nalu-povídky
Hlásím se vám s další povídkou na téma NALU. Vím, že jsem sem dlouho žádnou nepřidala, tak a za to se omlouvám. Myslela jsem na něco jiného.
Snad se vám bude líbit ;)


Z pohledu Natsua:

Den se chýlí ke konci. S Lucy přenocujeme v lese, který nás dělí od naší další mise. Ohniště, které jsem zapálil, jasně před námi plápolá naoranžovělým plamenem.
Lucy: Proč jsme musely brát misi, která je tak daleko?
Natsu: Protože to vypadalo na největší dobrodružství, které na tabuli bylo, Lucy.
Lucy: hmmm ... to máš pravdu. Navíc za to byla největší odměna. Alespoň budu moct zaplatit nájem dopředu.
Natsu: Tak vidíš. Já vím vždycky, co je nejlepší.
Lucy se na mě usměje. Jsem rád, když se na mě usměje. Jako by mi to projasnilo den. Lucy si tře dlaně o ramena. Vypadá to, že jí je zima. Hmmm ... Přimáčknu se k ní a obejmu jí šálou. Ona se na mě rozpačitě podívá s podivně narůžovělými tvářemi.
Lucy: C- co t-to děláš?
Natsu: Je ti zima, ne? Takhle ti bude větší teplo.
Přitáhnu si jí blíž a ona se ke mě po chvíli přitulí.
Lucy: Opravdu. Teplo ...
Cítím její vůni. Je doopravdy příjemá. Od kdy tak pěkně voní? Nikdy jsem si toho nevšiml. Oheň praská v ohništi a hvězdy svítí jasně na nebi. Znervozním. To je úplně divná atmosféra. Opatrně se podívám na Lucy. Usnula doopravdy rychle. Odhrnují neposlušný blond pramen z obličeje. Má je hebké a má doopravdy dlouhé řasy. Napřímím se, když si uvědomím, že na ní zírám až moc intenzivně.
Natsu: Asi už jsem unavený.

Brzy ráno:

Z pohledu Lucy:

Je mi tak příjemně teplo. Není to tak horké, jako oheň, ale příjemné jako letní sluneční paprsky. Pootevřu unaveně oči a trochu se přitulím ke zdroji toho tepla. Trochu to smrdí potem. Mromnu si oči rukou. Když konečně zaostřím na to, co je předemnou, ztuhnu jako prkno. Ležím na Natsuovo hrudi. On měobjímá svojí rukou a krk má zahalený v druhém konci jeho šály. Cítím, jak rudnu i za ušima. Pootočím hlavu k jeho obličeji. Ještě pořád spí. Jeho vlasy, které mají barvu sakury, trčí na všechny strany. Ale vypadá spokojeně. Na rtech mu hraje úsměv a teplo z něj pořád příjemně sálá. Nevadilo by mi takhle zůstat.
Lucy: Počkat, na co to myslím?!
Vymaním se z jeho sevření a vstanu ze země s ještě pořád hořícíma tvářema.
Lucy: Měla bych si jít schladit hlavu.
Vydám se do lesa. Vzpomínám si, že kousek odsud byl vodopád. Po chvíli k němu dorazím. Není tak daleko, jak jsem si myslela. Vodopád se tyčí několik metrů nade mnou. Okolo něj sou krásné elené stromy a květiny s rákosím ve vodě. Je to tu krásné a uvolňující. Párkrát si z hluboka nadechnu, abych mohla cítit tu vůni vody a její zvuk, když proud dopadá na hladinu. Svléknu si ze sebe šaty a pověsím je přes větev stromu. Vlezu pomalu do studené vody. Oproti Natsuově teplému obětí je tohle jako probuzení, které jsem potřebovala. Doplavu až do prostřed jezera. Je to tu tak klidné.
Lucy: Sem budu chodit častěji.
Nechám se unášet proudem. Snažím se vnímat jen ten zvuk vodopádu, který je nedaleko mě. Kapky,která se od hladiny odrážejí, mi dopadají na holou kůži. Najendou mě z odpočinku vytrhne křupnutí větvičky, který byl slyšet i přes vodopád. Podívám se ke břehu.
Lucy: Natsu?!!!
Zakřičím a rychle se schovám až po bradu do vody. Vidím, jak úplně spozorněl, když jsem na něj zavolala. Nic ale neříká. Jen se na mě kouká s očima do kořán, pusou otevřenou a červená se. To je tipické.
Lucy: Nedívej se, sakra!
Zaječím na něj z plých plic. On se otoří ke mě zády v pozoru.
Natsu: Promiň mi.
Řekne jako robot. Protočím panenky a začnu plavat ke břehu.
Lucy: Teď se neotáčej! Jdu na břeh.
Rychle přikývne. Je docela roztomilý, když se takhle chová, ale mohl by... hmmm, já nevím .... něják jinak reagovat. V hlavě se mi promítne příklad. Já pořád plavu, aniž bych si ho všimla a on mezitím skočí ke mě do vody a obejme mě ze zadu a jemně mi do ucha pošeptá moje jméno. PANĚ BOŽE, NA CO TO MYSLÍ?! Vrazím si jednu facku a začnu se oblékat.
Lucy: Už můžeš.
Natsu se nejistě otočí. Jeho tváře jsou trochu načervenalé. Nejistě se na mě usměje. Zavrtím hlavou a úsměv mu opětuji.
Natsu: Měla jsi mi nechat vzkaz, že jdeš sem. Myslel jsem, že se něco stalo.
Lucy: Promiň. To mě nenapadlo.
Odejdeme zpátyk do tábora, kde jsi zbalíme naše věci a vyrazíme dál za misí. Pořád se mi v hlavě promítá ta moje představa, co by jsem chtě-, ne, co by se mohlo stát.

next→

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚMy animelist :P A - Z

16. července 2015 v 17:47 | Karin |  animelist
Ahoj mina!! Rozhodla jsem se sem vám dát můj animelist .... mám toho opravdu hodně shlédnuto a to, co sem dám je ještě neúplné. Je jich tak moc, že to musím rozdělit na 2 části :D Odkazy se vám zobrazí na shirai.cz ;)
Liebster Award TAG by ADÍS (nejde vrátit zpět)

15. července 2015 v 20:41 | Karin |  O mě

Další TAG. Tentokrát od Adís. Snad si užiješ mé odpovědi :D

1. jsem otaku
2. je mi dneska 16
3. miluji fialovou a modrou
4. nikde na mém blogu nenajdeš mé skutečné jméno :P
5. Mám svůj amulet pro štěstí
6. věřím na nadpřirozeno
7. jsem nejstarší "dítě" z rodiny
8. miluji klid
9. nikdy nebudu mít ráda sukně a šaty
10. miluji zmrzlinu
11. Řídím se cicerem : Místnost bez knih je jako tělo bez duše.

1) Myslíš, že je tato doba.. strašná?
- v mnoha ohledech ano, ale v některých ne. ... moc nejasná odpověď, že? :D
2) Jsi yaoista/tka?
- neřekla bych, ale určitě by se našlo anime, které mělo yaoi tématiku ;)
3) Píšeš rád/a povídky/příběhy?
- samozřejmě že ano :D
4) Požíváš FB (Facebook) a máš ho rád?
- v poslední době ho moc nepoužívám. Ráda ho moc nemám, protože jsem přes něj zažila kiberšikanu ... nic pěkného
5) Používáš email?
- jen občas
6) Chtěla by si skočit do anime portálu?
- of curse!! :D
7) Máš rád/a kofolu? (Ne, fofolu vážně ne)
-jup :D ale radši Pepsi
8) Kdyby měl někdo umřít, pro koho by ses obětoval/a?
- obětovala bych se místo kohokoliv. Ochotně ale jen u mých nejlepších přátel
9) Líbil se ti Tokyo Ghoul?
- že váháš!!! 1. serie byla super, ale 2. byla slabší :P
10) Máš rád tuto otaku/ blogovou komunitu? :3 :D
- ještě aby ne :D
11) Nakupuješ rád/a?
- ne. Nemám to v oblibě, pokud se nejedná o knížky, které moje rodina považuje za nepotřebné, ale já je i tak miluji více než realitu :D

Liebster Award TAG by koudynkaaa/ nejde neminovat zpět :P

15. července 2015 v 12:19 O mě
A MÁME TU RPO MĚ DALŠÍ NOMINACI :P tentokrát pomsta od koudynkaaa :D

1. miluji FT
2. dnes mám narozeniny
3. jdu dneska s kamarádkami ven
4. radši bych žila v anime světě
5. dneska jsem se koukla na anime AMNESSIA
6. akorád obědvám
7. poslouchám rock
8. měřím 182cm
9. ráda cestuji
10. moje moto je: jestli chceš dosáhnout vysoko, miř co nejvýš :D
11. podle mě je sebeklamstí stejné, jako kledba

Moje otázky:
1. Jaké anime bylo vaše první?
- páni. stroj času prosím. .... pokemon? když pominu tyhle nápady tak doopravdy asi naruto. asi. je to tak dávno, že fakt nwm.
2. Máte rádi neko yaoi? o.O
- nejsem proti tomu, ale nevyhledávám
3. Co se vám líbí víc, yaoi nebo yuri?
- kdybych si měla vybrat, tak spíše yaoi
4. Nosíte radši kraťasy nebo kalhoty?
- rozhodně kraťasi. Lépe se v nich pohybuje :D

5. Jak se právě teď cítíte? Jako uvnitř, vaše pocity, jaké jsou?
- jsem unavená, ale zároveň nadšená z mých 16 narozenin
6. Koukáte se vůbec na televizi? o.O
- dřív pořád, teď už skoro ne
7. Jak jste na tom ve škole?
- hrůza a děs. :D hlavně matika :D

8. Jak si myslíte, že skončí FT?
- JEDNO SLOVO ----- NALU!!!!!

9. Máte rádi Lissanu?
-NE a dál no commment

10. Co si myslíte o GrayLu?
- hmmm, ne, že bych byla proti tomu, ale u mě je prostě jasná volba nalu :D

11. Líbí se vám v pekle? :D
- na mě až moc velké teplo :DDD

Liebster Award TAG by sasumi a shio/ nejde neminovat zpět :P

14. července 2015 v 22:13 | Karin |  O mě
SASUMIIIIIII A SHIO !!! :D JDU NA VÁS :D

1. ráda čtu
2. nenávidím špenát
3. baví mě kreslit
4. miluji při čtení poslouchat muziku
5. pořád nenávidím růžovou
6. miluji fantasy
7. nemám moc v lásce moji sestru
8. zítra mám narozeniny
9. jednou mi vlezl pavouk do ucha
10. je mi teď 15 a zítra 16
11. když se mi zdají sny, vždycky se splní
12. moje šťastné číslo je 15
13. chci teď sasumi uškrtit
14. učím se na módní návrhářku
15. chci jít na fakultu umění a designu
16. ráda kreslím tužkou
17. blog už mám přes rok
18. se smíchem mi jde všechno lípe
19. když se soustředím, nevnímám svět okolo sebe
20. miluji anime

sasumi:
1. Pět nejoblíbenějších anime postav?
- natsu (ft), lucy (ft), rin (free!), taiga (toradora), yukihira (shokugeki no soma). Je jich i víc :D
2. Tři nejoblíbenější Klučučí anime postavy?
- rin (free!), ittoky (uta), yukihira (shokugeki no soma)
3. Tři nejoblíbenější holčičí anime postavy?
- lucy (ft), taiga (toradora), maka (soul eater)
4. Skončí Aiden s Terou spolu? (Povinná otázka!!!!)
- možná jo, možná ne :P :D
5. Po kolikátou kapitolu to máš napsané?
- teď píšu 22.
6. Jak si se dostala k anime a samotnému FT?
- k anime asi přez pokemony, naruta a takové ty základy :D FT? sama nwm. Ale jestli si dobře vzpomínám, tak jsem viděla na youtube amv ...asi
7. Jaký na mě máš názor?
- šílená holka, s podobným vkusem na anime :D protože víš, co je dobré a co ne :D
8. Oblíbená Barva?
černá a fiaalová
9. Oblíbené zvíře?
lovecký pes. Vlčák, nejlépe.
10. Tři seriáli nebo serie filmů (nejlépe kreslené a aby to nebylo anime) na kterých jsi nejvíc ujížděla :P
- simsonovi (klasika je na místě :D), vše od Timma Burtona, doba ledová
11. Oblíbená Knížka? (Snový svět?)
- taky, ale nemohu zapomenout na TEMNÁ HRDINKA a DRAKIE to jsou moje srdcovky ever
12. Koťátka nebo štěňátka?
- štěňátka!!!
13. Jaký je tvůj oblíbený element? (základní 4)
-of curse water
14. Na čem jsi vyrůstala? (myšleno jak já mám teletabís a barbie)
- na pokemonech :D
15. Oblíbená postava z Ouran High School Host Club?
- to je těžká otázka .... asi Tamaki. Ale taky mám ráda Kaora a Hikara
16. 1000%, 2000%, nebo Revolution?
- jak mě můžeš nutit si z nich vybírat???!!!! Všechny tři :D
17. Oblíbené jídlo?
- bramborové knedlíky a zmrzlina :P
18. Proužky nebo puntíky?
- asi puntíky? ... ani jedno nemám v šatníku :D
19. Jak se momentálně cítíš? :P
- chci vraždit
20. Chtěla bys teď mě a Shio zabít???
- nenene, miláčku. Já se ti pomstím tak, že Tera a Aiden nebudou spolu. Tak a máš to!!
shio:
1. Koľko kresieb si zatiaľ nakreslila!!!!! Presne :D
- to cheš po mě nemožné počty, zlatko. Ale opravdu dooooooooooooost
2. Aká kombinácia farieb je naj podľa teba :D
- černá bíla nebo tyrkysová a černá
3. Keby si bola vo vankúšovom svete čo by si robila? :D
- létala nebo přikouzlila sestřičce prasečí ocásek a rypáček :D
4. Tvoja naj anime postava girl/boy
- lucy
- natsu
5. Čo hovoríš na dúhu?
- je to krásné zakončení deště, ale nelíbí se mikonec deště!!
6. Už si dakedy kreslila na sklo?
- jasně že jo :D
7. Aký vzácny kameň máš naj?
- ametist
8. Ktoré je tvoje naj číslo?
- 15
9. Keby si bola chlapec ako by si sa chcela volať?
- Aiden :DDD
10. Názor na Nightwish
- neznám, takže nemohu soudit :D jsem ale za jedno s punk, rock a metal :DD
11. Si na opustenom ostrove 5 veci ktoré potrebuješ aby si prežila
- knížka, knížka, knížka, kreslící soupravu, kamarádku Verču, knížka
12. Čo máš naj na Vianociach?
- vánoční atmosféru a to natěšení od rána co dostanete
13. Už si bola na Slovenské?
- zatím ne, ale jednou pojedu .D
14. Veríš na povery?
-jasne ze jo, ale všeho s mírou
15. Čo robíš?
- odpovídám na tvé otázky :D
16. Už si bola dakedy u veštca?
- já mám tarotové karty doma, takže si vykládám sama :D
17. Keby si mohla mať hocijaké auto na svete aké by to bolo?
- jakékoliv, které by mě umělo přenést do jiného světa :D
18. Názor na veveričky
-kaeaii
19. Názor na šiltovky
- nenosím, ale nepřijdou mi špatné
20. Chceš mňa a Sasumi zabiť?
- ani nevíš jak

Liebster Award TAG

14. července 2015 v 20:22 | Karin |  O mě
Ahojky mina. Shio mě jmenovala, tak jdu na to ... jen počkej, já ti to jednou oplatím :P

Nejprve fakty :D

1. Miluji modrou a fialovou barvu.
2. Nenávidím růžovou!!!
3. miluji anime (jak jinak, že? :D)
4. nenosím sukně ani šaty. A nikdy nejspíš nebudu, pokud nebudu muset :P
5. jako malou mě šikanovaly
6. Nemám žádný nejlepší žánr u písniček. Posloucám všechno. Miluji ale písničku od Johnnyho Cashe - Hurt
7. ať se stane, co se stane, už plánuji výlet do JAPONSKA. Jen počkej Okinawo a Kyoto! Už tam budu!
8. radši než ležet u moře, radši chodím po památkách.
9. píšu knížku, kterou se budu snažit vydat
10. miluji hvězdy a vesmír obecně
11. mám mc ráda lovecké psy. Hlavně vlčáky ... a taky samo že i Hasky.

1. Na jakou barvu by nepřebarvíš vlasy?
- nikdy bych nenšla na růžovou. NEVER!!

2. Kdyby jsi si měla vybrat mezi Londýnem a Berlínem, kam jedeš? (Proč?)
- záludná to otázka :O ---- spíše ten Londýn. Německo mě nikdy moc nelákalo. navíc, v Londýně je podle mého více památek, na které bych ráda šla :D

3. Jaké nejpálivější jídlo jsi jedla?
- moc takových nebylo, ale asi brambůrky s vasabi? Asi ... :D

4. Jaký máš názor na léto?
- moc ho nemusím. Moc horko :PP navíc, nemohu pořádně na sluníčko, jinak skolabuji, takže moje nejoblíbenější období je podzim ani zima ani teplo :D

5. Je podlle tebe Benedict Cumberbatch dobrý herec?
- Opravdu nevím, nikdy jsem neviděla něco, v čem by hrál. Vím, jsem ostuda. Ale obličej znám

6. Co si myslíš o chlupatých dekách a kobercích?
- To má být vtip? Miluji je. Hlavně se ráda do opravdu chlupatách koberců ráda lehám. Deky jen do přiměřeného množství :D

7. Co tě jako první napadne při slově jeskyně?
- Hihihi, jako první mě napadl pralidé a to, jak chlapy tahali ženy za vlasy do jeskyně :D

8. Máš na výběr být duchem, andělem, démonem a ďáblem. Kým chceš být?
- Páni. Tak to je otázka nad otázkama. Sama si jí občas položím. Ďáblem nejspíš ne, andělem= křídla by se šikly, dech= procházet zdmi, kdo by nechtěl :D , démo= být zlá je občass bezva pocit :DDD opravdu nwm a Shio, asi tě uškrtím, když jsi mi tuhle otázku položila! :D

9. Máš zvířata?
- Jasně že jo. Želvu= Žofinka, psa= Rozárku, asi tak 20 ryb v jezírku (hlavně koi), korelu= Pepíčka (kdo ho neměl :D)

10. Máš ráda špenát.
- Fuj, blé. Jdi pryč, satane, tohle jíst v životě nebudu!!!

11. Jak dlouho ti trvalo, než jsi napsala tento článek?
asi 45 minut? musela jsem se psem :D

Koho pošlu na popravu já? :DDD

Oplatím to na zpět Shio :P
Koudynkaa
Adis
Sasumi s Mizu :DDDD
Animefill

Moc kamarádu na blogu nemám :P

A konečně vaše otázky, moji milý.

1. Oblíbená barva.
2. Máte rádi horor aniime?
3. Co nejšílenějšího by jste udělali, aby jste se dostali tam, kam nejvíce chcete?
4. Co je podle vás největší lež?
5. Kdyby se mohlo splnit jedno přání, jaké by to bylo?
6. Den nebo noc?
7. Čtete rádi?
8. Na čem jste víc? PC nebo TV? Ale upřímě!! :D
9. Máte rádi MARVEL?
10. Čím by jste byly, kdyby jste žily v anime světě. Meze nekladu.
11. Anime nebo manga? Neexistuje slovo nevím nebo nastejno!!

Potrapte si své hlavičky ;)