Červen 2015

Aquarius... vrátí se nebo ne?

30. června 2015 v 12:42 | Karin |  Ostatní
!!!PRO TY, KTEŘÍ ZATÍM NEČETLI MANGU, PŘEDEM UPOZORŇUJI, E TENTO CELÝ ČLÁNKE PROZRAZUJE PÁR DŮLEŽITÝCH VĚCÍ!!!

Ahoj MINA! Chtěla bych začít takovou menší diskuzy na téma Aquarius a jejího zmizení z anime FT. Jak už jste četly, tak Aquariusin klíč musela Lucy zničit při boji s Tartarosem, aby přivolala Krále Duchů, který dokázal zachránit její přátele, kteří na tom nebyli zrovna dvakrát nejlépe. Teď, když už se Natsu vrátil do Fairy Tail, pořád o Aquarius není ani slovem zmíněna. Navíc, o tom, že Aqarius už není s Lucy, zatím Natsu neví. Já osobně jsem jí měla doopravdy ráda a chtěla bych, aby se vrátila, ale nwm, jestli se to vůbec stane. Po internetu se vedou různé diskuze o tom, jestli y se měla vrátit nebo ne. Musím říct, že je to dost vyrovnané. Ale, jak už jsem několikrát četla, hvězdých klíčů od bran musí být pořád 12, ne? Co když Aquarius patří teď někomu jinému? A taky je tu ta zkutečnost, že Aquarius nezemřela. Lucy by se za ní teoreticky mohla podívat do světa duchů. Tedy, alespoň si to myslím, že to tak je. Vůbec nwm, co si mám o tom myslet. Teď bych chtěla být v Hirově hlavě a trochu si to tam uspořádat podle sebe. Co si myslíte vy? Vrátí se nebo ne? A chcete jí vůbec zpátky?


1. část NALU - Sen nebo realita?

30. června 2015 v 12:16 | Karin |  nalu-povídky
Hlásím se všem s další povídkou s NALU tématikou. Dneska je to krátké, ale slibuji, že příště to bude lepší. Snad se vám bude líbit ;) Ps: KONEČNĚ KONEC ŠKOLY!!!!!

Z pohledu Lucy:

Je další krásný den. Za mým oknem slyším zpěv ptáků a lodě, které jezdí po vodě.
Lucy: Další krásný den v Magnolii.
Protáhnu si ruce za zády, vezmu své klíče od bran ze stolu a vyrazím do cechu, kde by už na mě měl čekat Natsu s Happym. Všude po ulici je klid. Skoro nikdo ještě nevytáhl paty ze svých domů. Stejně tak obchody jsou ještě zavřené.
Muž: Promiňte, krásná slečno.
Obrátím se. Za mnou je muž, který drží v náručí kytici s liliemi a růžemi. Zahlédnu tam i malý bílý papírek, na kterém je věnování Pro Lucy.
Lucy: Jak vám můžu pomoct?
Muž: Akorád jsem mířil k vašemu domu. Mám štěstí, že vás potkávám.
Podá mi kytici, kterou sotva obejmu.
Muž: Bylo mi řečeno, abych Vám doručil tuto kytici se vzkazem.
Zamračím se. Takže to je jen poslíček. Vezmu do ruky věnování, které otevřu.
Přijď dneska v devět večer do poledního patra cechu. Neříkej to nikomu. Budu čekat u zvonu.
Lucy: Bez podpisu? Promiňte, kdo-
Před ní už nikdo není. Poslíček zmizel stejně, jako se objevil. Nevím, co to mělo být.

V cechu:
Sedím u pultu a hraju si s brčkem v mém pití. Pořád musím přemýšlet o tom vzkazu, který mi někdo poslal.
Lucy: Kdo to může být?
Mira: Copak se děje, Lucy?
Lucy: A- ale nic.
Nemohu to nikomu říct. Proč? Navíc, jak by se dotyčný mohl dostat na vrchol cechu? Jediná možnost je, že by on sám byl členem. Pootočím se k ostatník. Dívám se po místnosti na možné odesílatele. Všichni se mezi sebou baví. Natsu s Grayem se zase hádají a perou, Levy sedí u knížky, Elza sedí v rohu baru a jí jahodový dortík, Gajeel se baví s Lilim. Nic neobvyklého.
Mira: Od koho je ta kytice, kterou jsi s sebou přinesla?
Svaly mi trochu ztuhnou.
Lucy: Nevím, dala mi je prodavač v jednom květinářství. Docela milý starý pán.
Mira: Aha. Chvíli mě napadlo, že by jsi měla tajného ctitele.
Lucy: To těžko.
Natsu: Yo, Lucy. Co ti tak dlouho trvalo?
Otočím se k němu. Usmívá se na mě s tváří celou pohmožděnou od ran, které mu uštědřil Gray. Ten je na tom ale o trochu hůř, než on.
Mira: Zdržel jí květinář. Podívej. Není to kráná kytice?
Natsu se podívá za Miru, na lilie a růže, ve skleněné váze.
Natsu: Páni, krása. Lucy, pojď si se mnou vybrat misi. Za chvíli budeš potřebovat zaplatit nájem, že jo?
Lucy: No jo. Pravda. Málem bych zapoměla ... Ale dneska nemůžu. Mám něco, co musím udělat. Takže snad až zítra.
Natsu se ke mě přisunul blíž se zkoumavým výrazem.
Lucy: C- co je?
Natsu: Zdáš se mi nějáká divná ...
Otočím se zvpátky k baru, kam mi Mira postavila pití. Nevím proč, ale cítím, že se červenám. Co by se stalo, kdyby to byl Natsu? Jak bych reagovala? Nejspíš bych nevěděla, jak na to odpovědět a nakonec bych utekla.
Gray: Hej, horká palice, nech jí na chvíli vydechnout! Musí tě už mít plné zuby!
Natsu" Co že jsi to řekl, Nanuku?!
A rvačka začala celá odznova.
Mira: Opravdu spolu vycházejí, že?
Lucy: Jo. Zajímalo by mě, jestli si s někým můžu taky takhle rozumět...
Mira: Co to povídáš, Lucy?! Vždyť si s Natsuem rozumíte víc, než kdokoliv jiný. Doplňujete se. On dělá problémy a ty ho usměrňuješ. Jste jeden z nejsilnějších párů ve Fairy Tail.
Mira vlastně pravdu. Společně toho dokážeme víc, než každý sám. Ale já ho spíš zdržuju, než usmějňuju. Jen se mu pletu pod nohy. Nedávno jsem si uvědomila, že není šance, že spolu dlouho vydržíme jako parťáci. Otázka je, ale jak dlouho to ještě se mnou vydrží, než si uvědomí zkutečnost, že s někým jiným by byl silnější.Erza Scarlet hádanka :P

29. června 2015 v 22:08 | Karin |  Ostatní
Ahojky všichni. Nepadlo mě, že bych vám mohla položit jednu hádanku ohledně Erzy z Fairy Tail. Pro fanoušky by to nměl být až tak velký problém to uhodnout, ale chci vědět, kolik z vás to dokáže :D. Odpovědi mi pište buď do komentu nebo na mail : karinmugiwara@gmail.com

Otázka zní:

Čeho (koho) se Erza nejvíce štítí (děsí)?


♥ Fairy Tail couple ♥ GAJEVY ♥

29. června 2015 v 12:56 | Karin |  Ostatní
Jeden z mých nejoblíbenějších párů vůbec ve FT.Docela dost jsem se zasmála u komiksových fanartu. Pár jsem jich vám sem dala. Snad se vám budou líbit stejně jako mě. Není potřeba nic jiného psát... fanarty mluví za vše.♥ Fairy Tail couple ♥

28. června 2015 v 18:34 | Karin |  Ostatní
Ahojky MINA!! Dneska jsem projížděla tak různě net a našla jsem pár skvělích fanartů, které stojí za to ukázat vám. Který pár nejvíce upřednostňujete z FT? Já osobně NALU (Natsu X Lucy) a GALE (Gajeel X Levy). Obdivuji všechny, kteří toto dokázali nakreslit. Děkuji. :3

Uta no Prince-sama: Maji Love Revolutions

23. června 2015 v 18:40 | Karin |  Anime
Všechny opět zdavím ;). Nedávno jsem se dozvěděla o 3. sérii Uta Pri. Jako správná faninka jsem se na to hned musela podívat. Je to samozřejmě další skvělá řada. Uslyšíte zde spousty nových písniček od STARISH tak i od Quarte Night. Všechny samozřejmě napsané Nanami Harukou. V této řadě se jedná o SSS vystoupení. Původně to byla záležitost Guartet Night, ale STARISH se snaží, aby se na SSS také dostali. Shining si však připravil Křížovou výpravu STARISH, za účelem je více proslavit. Což se mu mistrovsky daří :D. Nechci vám toho moc prozrazovat, ale u 9 kapitoly jsem zůstala z pusou otevřenou do kořán při jedné scéně.
Moje hodnocení? : 10-10 Stoprocentně doporučuji ;)
Prosím, doporučte mi něco T_T

20. června 2015 v 22:44 | Karin |  Ostatní
Ahojky, jsem tu zas. Tentokrát bych se vás chtěla zeptat na nějáké to anime. Nemůžu najít nějáké, které jsem zatím neviděla. Můžete mi nabídnout cokoliv (kromě Aiky, Incestu, Eroge) Nejraději bych byla za nějakou tu komedii, detektivku, adventuru, fantasy, hororovky ( které mám v celku nejraději ), Youkai, atd ...
Meze vám nekladu. Kromě už řečených faktorů, na které nekoukám. PROSÍM, PORAĎTE MI!!!!


jsem na googlu!!!

19. června 2015 v 22:05 | Karin |  Ostatní
Jsem tak trochu hledala další NALU povídky a neuvěříte, co jsem uviděla hned na první stránce:


Ani nevíte, jak mě to překvapilo. Jsem vážně za to ráda, že jsem dokonce hned na první stránce. Díky všem za podporu :D. ... Ale koudinkaaa-senpai se asi nevyrovnám. Smekám :D

Fairy Tail END váš názor ?

19. června 2015 v 20:15 | Karin |  Ostatní
Ahoj MINA :D. Po dlouhé době opět zpět s menší otázkou na vás.

PŘEDEM UPOZORŇUJI, ŽE SE TOTO TÝKÁ SPÍŠE MANGY, NEŽ JEŠTĚ NEUDĚLANÉHO ANIME, PROTO, JESTLI POUZE ČEKÁTE NA ANIME, RADŠI NEČÍST!!!! HROZÍ MOŽNÉ PROZRAZENÍ NĚKTERÝCH ZKUTEČNOSTÍ, KTERÉ ZATÍM V ANIME NEZAZNĚLA!!!!

Co si myslíte o END a Natsuovi?
Můj názor (v možná trochu rozsáhlejším spektru):

1) Je pravda, že Natsu je END, ale jak se dostal k Igneelovi? Možná že to Zeref takto naplánoval, aby ho potom, až získá svoji END podobu, nemohli ostatní zranit, kvůli tomu, že je členem jejich rodiny. Avšak dokázali by ostatní vydržet zkutečnost, že jejich přítel chce zabíjet?

2) Lucy. Její máma zemřela za záhadných okolností. Že by do toho byl zapletený Zeref a END? Možná zjistila něco, co neměla a tím pádem ji museli odstranit z cesty. Což se jim podle všeho povedlo. I tak se tu ale oběvůjí spousty otazníků, na které jsem nenašla odpověď nikde. Musím se nechat překvapit dalšími kapitolami mangy.

3)Až se Natsu přemění, vyznělo u spousty teorií, že bude bajovat s Grayem, jelokož se z Graye stal demonslayer. Tudíš je tu i dle mého názoru, největší pravděpodobnost pro tento boj na život a na smrt. Doufám jen, že si Hiro nevymyslí něco podobného, jako když Gray zemřel při onom incidentu s dračí invazí. Tam se mi dooopravdy zastavilo srdce.

4)Jak to dobadne s Natsuem a Lucy? Podle mého Lucy v tomto budoucím incidentu bude hrát hlavní roly. Lucy nejspíše totiž není jen tak obyčejný hvězdný mág. To je ale jen spekulace. Natsu s ní ale určitě bude bojovat z jedné ze závěrečných bitev, které vše rozhodnou. Možná že se dají v tomto incidentu i dohromady.

Můj celkový pohled na budoucnost:

Takže celkový pohled z mé strany je opravdu rozsáhlí. Z jedné strany si myslím, že sice Zerefa porazí, ale z druhé, že ho nenechají zemřít nebo něco takového. Podle mě není až tak zlí, jak si většina myslí. Chce předci zpátky své ho malého bratříčka, ne? To je dost velký důkaz, že má city. Navíc pochybuji, že by Natsu zabil svého bratra. Mám ale strach o Lucy a jak to bude nést, až se Natsu (možná) přidá k Zerefovi a pomůžemu (možná) zničit veškerou magii na světě, aby zbili jen kletby, který ovládají Zerefovi démoni z knihy. Oběvila se tu dokonce i možnost, že Natsu nebo jeden z členů jeho týmu, zemře. Doufám, že to je jen klep. Asi bych nerozdýchala smrt jediného člena. Ale nebudu lhát, že to tu nezaznělo.

Pokud ste nedbaly varování nahoře tak pamatujte, že jsem vás upozornila :PP

Zajímají mě vaše pohledy na věc a na to, jak se to celé má teď. Klidně vaše postoje k prozatimní epizodě anime. Co si myslíte vy, že se stane?