Září 2014

My new project...(trochu neobviklé..)

26. září 2014 v 19:27 | Mugiwara Karin |  Ostatní
Ahoj návštěvníci a fanoušci mého blogu.Už dlouhou dobu se věnuji psaním vlastích knížek(hlavně fantasy a sci-fi). Už mě déle nebaví je schovávat u mě v počítači a tak jsem se rozhodla je konečně zveřejnit.Chtěla bych vědět Váš názor a případné připomínky k ději.Moc by mi to pomohlo.Jestli chcete napsat nějákou delší správu,můžete klidně do komentářů,ale byla bych ráda,kdyby ste mi ty opravdu dlouhé připomínky psali na e-mail (karinmugiwara@gmail.com).
Moc se na Vaše komentáře těším a nemusíte se držet spátky.Chtěla bych na rovinu slišet vaše názory bez servítek.
Děkuji Vám,
Mugiwara Karin.


Love So Life kapitola 3

14. září 2014 v 16:34 | Mugiwara Karin |  Překlady
Další díl této romantické komedie. Omlouvám se,že to tak trvalo,ale měla jsem problémi s počítačem a se školou. Jinak tento díl se točí okolo Vánoc :3. Znáte ten vánoční čas strávený s rodinou a s dárkami pod stromečkem? Shiharu todle naposleldy zažila,když byla její máma živá. Matsunaga tedy pro ní uspořádá oslavu 25,ale naskytne se potíž...
Pěkné čtení,přeje
Mugiwara Karin.

ONLINEPrvní den jako středoškolačka...

1. září 2014 v 17:17 | Mugiwara Karin |  O mě
Ahoj všichni,dneska jsem se oficiálně stala středoškolačkou :3. Před několika měsíci jsem se umístila 4. nejlepší v talentových zkouškách na obor Modeláství a návrhářství oděvů (správně,chci být návrhářka). Naše třídní se zdá docela milá,alebůh ví,jak to dopadne... . Už první den na mě toho bylo moc. Pamatovat si učebny,aktivy,atd... Bylo toho moc najednou,co jsme si museli zapamatovat. Pro mě to bylo horší,protože mám jak říkajíc "děravou hlavu". Ale docela to zvládám. Holky v mé třídě vpadají docela fajn,ale nestačila jsem si s žádnou popovídat. Škoda. Jedna z nich mi ale připadala zajímavá. Rýda by jsem se s ní seznámila. Snad zítra,při seznamovací párty. Když jsem ráno vstala,myslela jsem,že se z nervozity pozvracím,ale nebylo to vůbec špatný. Smozřejmě jsem se bála že nezapadnu. Myslela jsem si,že tam budou samý sexi holky,ke kterým nezapadám. Ale docela to šlo,až na pár vyjímek. Snad všechno dopadne dobře. Přejte mi štěstí :3.

Mugiwara Karin (Oficiál. středoškolačka)