Seznámení s One Piece posátkou :3 (specieal clanek)

22. června 2014 v 19:27 | Mugiwara Karin |  Ostatní
Dneska Vám napíšu něco málo o posátce Monkey D. Luffyho.Zoro,Sanji,Nami,Franky,Robin,Chopper,Brook,Ussop a samozřejmě Luffy.Toto jsou hl postavy tohoto anime.Vypráví o jejich dobrodružství a zážitcích na jejich cestách.

1.RORONOA ZORO "LOVEC ODMĚN"

Je to chlap,který usne kdykoli v kdekoli a také miluje saké ale s meči je přeborník.Používá styl tří mečů.Jeho snem je se stát světově známím a nejlepším šermířem na světě.Luffy ho našel připoutaného v Mariňátské základně a zachránil ho.
Luffymu je od té doby věrný a hodně si rozumí.

2.SANJI "ČERNÁ NOHA"

Pracuje v plovoucí pirátský restauraci.Spolu se svým šéfem v minulosti sroskotali a málem zemřeli hladem.Jejich společným snem je navštívit All Blue,kde jsou ryby ze všech kontinentů..Měl by se prý nacházet v Grand Line.Má však jednu slabinu a to ženy,takže se dostává do spousty podivných milovnických situací.Pro svůj sen se však vidává s Luffym na dobrodružnou plavbu.

3.NAMI "ZLODĚJSKÁ KOČKA"

Jako malá si toho zažila hodně z rybátským pirátem Aronem.Luffy jí však osvobodil od Arona a slíbil jí spoustu pokladů po kterých tak prahne.I když na to nevipadá dokáže toho hodně vipít.Její navigátorské znalosti sou neuvěřitelné a profesionální.Sanji po ní pořád pokukuje,ale to o po všech žennskejch.

4.FRANKY

Je něco jako kybork který je poháněn Colou.Jeho úchylný vistupování je strašně vtipný.Je to loďař a spravuje Luffyho lod Sunny.Vždycky do ní přidá spousty vychytávek.Rád říka že je něco SŮŮŮŮŮŮPER.Chopper,Ussop a Luffy ho pžímo žerou.

5.NICO ROBIN

Snědla Ďáblovo Ovoce stejně jako Luffy.Její schopností je však vytvářet nekonečno rukou.Je tichá a chytrá.V posátce je to Archeoložka.Zajímá se o všechno staré atd.Její minulost je hrozná.Byla něco jako otrok a byla dokud jí Luffy nevisvobodil.Ráda si čte a na Frankyho vychyávkách nevidí nic extra stejně jako Nami.

6.CHOPPER

Choppra vyhodili z vesnice pro to,že ho považovali za obludu.Ujal se ho bývalí pirát a doktor.Po jeho smrti se ho ujala doktorka z hory.Později se objevil Luffy s otrávenou Nami.Luffy nepřestal naléhat,aby se přidal,tak nakonec souhůasil.
Od té doby je jejich lodní doktor,který jim několikrát zachránil životy.Je to opravdu rostomilí chlupáček.

7.BROOK

Stal se z něj kostlivec po snězení Ďáblova Ovoce a plul na svojí lodi duchů.Když o potkali byli z toho všichni pěkně vystrašený.Ale Luffyho zaujal a nabídl mu přidat se k posátce.Je to lodní muzikant a pokaždé ženám říká aby mu ukázali kalhotky(namám ponětí proč).Je to srandovní,ale silný šermířský pirát.

8.USOPP

Ustrašenej lhář,ale víbornej ostrostřelec.V posátce obstarává střelné zbraně(včetně svého praku,která je jeho zbraní).Jeho osobnost je zvláštní ale zábavná.Za dva roky se pěkně vypracoval a má spoustu nového střeliva.

9.MONKEY D. LUFFY "SLAMÁK LUFFY"

Nejhlavnější postava celé posátky je kapitán.Jeho záliba k masu a jídlu je neuvěřitelná.Jeho sen je se stát Pirátským krále.V tom mu však stojí spousta překážek.V tom mu však pomáhá jeho posátka.On sám si zažil smrt svých dvou "bratrů" ale i záchranu jako třeba ostrova Rybáků,kde se dal do kříšku s Big Mum a vihlásil jí válku.Je to zábavný kluk,který se stará o svoje kamarády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama