Naruto(shippuden)+filmy

8. června 2014 v 21:11 | Karin |  Anime
Máme tu další klasiku.Všichni znáte na 100% anime Naruto.Pro ty,kteří ho neznájí ho plně doporučuju,ale je na to potřeba spoooousty času.Naruto má totiž dohromady 220 dílů(když nepočítám filmy atd...) a Naruto Shippudden má momentálně 364 dílů a další přibývají každý týden.
Naruto: Malý kluk Naruto Uzumaky.V celé vesnici ho nenávidí a pohrdají něm.Všichni před ním však zkrývají jednu děsuplnou pravdu. Naruto se učí,jak se stát ninjou,ale moc mu ninja techniky nejdou.Snaží se na sebe upozornit,aby jsi ho lespoň nekdo všimnul. Naroodil se zrovna,když vypukla v jeho vesnici Konoze velká bytva.Devíti ocasí démon Kyuubi zaútočil na Konohu a zabil spousty lidí.Hned po jeho narození dokonce i jeho rodiče.Vyrůstá z pomocí Hokagehho(vůdce vesnice).Jednu se však něco stane a on zjistí hrůzou pravdu.V sobě má zapečetěného devíti ocasého.

Naruto Shippudden:Ti,kteří neviděli Naruta,kompletně stratí pár důležitých věcí.Jako například věc ze Sasukem a Sakurou.Naruto se vrací do vesnice po tvrdém tréningu se svým mistrem Jihayou.Hned jak vkročí do vesnice,rozběhne se zjistit,co se ve vesnici změnilo.Ihned uvidí sochařeký portrét ve skále nového Hokage Tsunade.Později vypukne válka.Tentokrát však národy spojí svoji sílu proti jednomu nepřítely.Tobimu,který chce uskutečnit svůj plán Tsuky on me.
Naruto se usmíří ze svým devítiocasým démonem a vydává se pomoc sým bojujícím přátelům.

žánr:akční,komedie,shounen,bojová umění,nadpřirozené síly,nenja zbraně

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama